O mnie

Cześć, jestem Krzysiek. Od 5 lat fotografuję ludzi w fajnych momentach ich życia. Prywatnie jestem mężem Magdy i tatą szalonych dziewczyn, Hani i Mai. Niedawno do naszej rodziny dołączyła Lola, czyli najsłodszy psiak pod słońcem! Uwielbiam jeździć na deskorolce i słuchać rapu w aucie. Lubię wypady w miejsca gdzie nie dociera internet, ale od zawsze i chyba na zawsze moim miejscem będzie miasto.

 

Uwielbiam Was poznawać. Może to dziwnie brzmi, ale już od pierwszego kontaktu, w mojej głowie zaczyna tworzyć się Wasza historia. Na co dzień nie mówię zbyt dużo…ale kiedy trzymam w dłoni aparat, czuję, że uruchamia się machina i zaczynam opowiadać. Fascynują mnie emocje. Lubię prawdziwość i uczucie między Wami. Nieoceniona jest dla mnie relacja, a moment, w którym czuję, że mi ufacie i przestaje być Panem fotografem to istna magia.

Dlaczego jeszcze lubię to co robię? Bo tacy Wy, ten dzień, miłość, rodzina, przyjaciele, chemia, pocałunki, zabawa, szaleństwo i dużo śmiechu. Kręci i nakręca mnie to bardzo! To serio jeden z tych najprzyjemniejszych zawodów pod słońcem.

Mieszkam w Katowicach, ale przyjadę do Was w każdy zakątek świata.

 

Wherever there is light, one can photograph.